Nowy Hellraiser w produkcji

19.02.2016 | bloody-disgusting.com | underluk

Nowy Hellraiser w produkcji

Jak donosi serwis Bloody-Disgusting ruszyły prace nad nową odsłoną "Wysłannika piekieł" ("Hellraiser"). Z jednej strony jest to dobra, a z drugiej zła wiadomość.


Dobra pod tym względem, że powstanie nowa odsłona. Zła, gdy zastanowimy się nad motywacjami powstania tej produkcji i zobaczymy co za nią stoi.

Informacja o tym, że film powstaje została ujawniona przypadkiem, gdy Heather Langenkamp wygadała się w jednym z wywiadów, że w przyszłym tygodniu wchodzi na plan tej produkcji i zagra w niej niewielką rolę. Gdy to wyszło na jaw, Doug Bradley (odtwórca Pinheada) oświadczył na swoim facebookowym profilu, że nie jest związany z projektem.

Powstała teoria, że film nie powstaje dlatego, że ktoś ma na niego dobry pomysł, a dlatego żeby Dimension nie straciło praw do licencji. Tak jak niedawno stało się to z Halloween (o czym też pisałem). By tak się stało, kolejna część musi szybko ujrzeć światło dzienne, co w przypadku tego cyklu nie jest nowością bo z identyczną sytuacją mieliśmy do czynienia w przypadku "Hellraiser: Revelations" z 2011 roku, który wyreżyserował Víctor García, a scenariusz napisał Gary Tunnicliffe. Tamten film nie cieszy się dobrą opinią, ale tym razem za kamerą ma stanąć drugi z wcześniej wymienionych panów.

Serwis Bloody Disgusting dotarł do informacji, jakoby nowy "Hellraiser" miał być oparty na scenariuszu horroru "Judgment", który w 2013 roku poniósł klęskę na Kickstarterze. Fabuła tamtego filmu opowiadała o policjancie ścigającym seryjnego mordercę, którego czyny są osądzane przez istotny wysłane ze świata podziemnego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści