Przygotujcie się na 13 ran

18.10.2012 | replika.pl | underluk

Przygotujcie się na 13 ran

Było już "11 cięć" i "15 blizn" to teraz przyszedł czas na "13 ran". A te nakładem wydawnictwa Replika już 30 października trafią do księgarń.


--

Najlepsi z najlepszych. Najbardziej rozpoznawalni. Utalentowani i doskonale przygotowani do tego, by zaintrygować i przestraszyć.

Niepowtarzalny zbiór opowiadań najpopularniejszych autorów polskich i zagranicznych. Ghost story, slasher, gore, bizarro. Inspirowane życiem i śmiercią, jasną i ciemną stroną ludzkiej natury. Niepokojące, zaskakujące, krwawe, dziwne. Opowiadania zawarte w tym tomie mogą odmienić Wasze spojrzenie na to, co do tej pory wydawało się zwyczajne i pozbawione ikry. Zranią was. Od środka. Z pełną premedytacją. Uderzą mocno, nie znając współczucia. Trzynaście razy... Więc błagajcie o litość, dopóki jeszcze możecie!

Autor: Robert Cichowlas, Stefan Darda, Rick Hautala, Rob Kayman, Magdalena Maria Kałużyńska, Jack Ketchum, Anna Klejzerowicz, Kazimierz Kyrcz Jr, Edward Lee, Jonathan Maberry, Graham Masterton, Carlton Mellick III, Łukasz Radecki, Aleksandra Zielińska
Wydawnictwo: Replika
Wydanie polskie: 10/2012
Liczba stron: 376
ISBN-13: 9788376742090
Cena z okładki: 34,90 zł

Najnowsze wieści