Nowe fakty o kontynuacji Dead Island

25.10.2012 | hcgamer.pl | underluk

Nowe fakty o kontynuacji Dead Island

"Dead Island" okazało się sporym sukcesem dla naszego rodzimego Techlandu, dlatego nie dziwi fakt, że deweloper pracuje nad kontynuacją "Dead Island: Reptide".


W wywiadzie dla serwisu VG247, producent gry Sebastian Reichert, zdradził kilka faktów odnośnie tego projetku:

"Na przykład, w Dead Island piękno wyspy stworzone zostało przez człowieka, The Beach Resort, Hotel i itp. Terror został wywołany przez zombie. Tutaj główny temat projektu został zmieniony. Palanai to wyspa pełna naturalnego piękna, np. wspaniałych wodospadów skontrastowanych przez naturalne zniszczenia spowodowane przez burze, monsuny i deszcz. I oczywiście zombie. (...) Mroczniejszy to dobre określenie klimatu do jakiego zmierzamy, ale "na zewnątrz" rozgrywka pozostanie jasna i kolorowa."

"Pojawi się nowa postać, mamy wiele pomysłów, o których wspomniano już wcześniej. Będzie o wiele więcej do zrobienia."

Premiera gry odbędzie się w przyszłym roku, a jak wynika z powyższej wypowiedzi, czeka nas więcej zombie, mroczniejszy klimat i dzika wyspa. Nowa postać, także na pewno znajdzie swoich zwolenników. Czy będzie to więcej tego samego? Zobaczymy po premierze, ale jeśli nawet, to chyba nic złego. Byle grywalność nic nie straciła.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści