Adaptacja Komórki dostanie drugą szansę

02.11.2012 | filmweb.pl | underluk

Adaptacja Komórki dostanie drugą szansę

Scenariusz "Cell" na podstawie książki Stephena Kinga już raz został odrzucony, ale teraz pojawia się druga szansa na powstanie filmowej adaptacji.


Choć wizja Elego Rotha nie spodobała się braciom Weinstein, to scenariusz napisany przez Kinga i Adama Alleca już tak. Tym samym obraz dostał zielone światło, a dużą szansę na rolę główną ma John Cusack, którego mogliśmy oglądać w ekranizacji "1408".

Clay był przekonany, że to jest jego dzień. Właśnie sprzedał swoje rysunki, co rokowało jasną przyszłość i szansę na pogodzenie się z żoną. Wraz z synem, stanowiliby znów przykładną amerykańską rodzinę. Wszystko legło jednak w gruzach w jednej chwili. Zjawisko to nazwano potem Pulsem. Każdy, kto odebrał komórkę, lub próbował z niej gdzieś zadzwonić, tracił rozum. Zamieniał się w bezmózgą maszynę do zabijania, której jak się wydawało było obojętne czy odbierze życie sobie, czy komuś innemu. Później było już tylko gorzej, a świat się zmienił. Clay rusza w wędrówkę do swojego miejsca zamieszkania, gdzie została jego żona i syn. Będzie to długa i niebezpieczna wędrówka. Światem rządzą teraz zombie, a ludzie stali się stworzeniami nocnymi.

Nasza recenzja książki - Komórka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści