Co czeka nas w Ostatnim Egzorcyzmie 2

12.11.2012 | filmweb.pl | underluk

Co czeka nas w Ostatnim Egzorcyzmie 2

"Ostatni egzorcyzm" nie był do końca złym filmem. Zarobił wystarczająco dużo, by powstała jego kontynuacja. Puszczono farbę na temat fabuły "The Last Exorcism 2: The Beginning of the End"


Eli Roth i Strike Entertainment prezentują jeszcze bardziej przerażający sequel "Ostatniego egzorcyzmu", który zarobił na świecie ponad 70 milionów dolarów.Wygląda na to, że egzorcyzmy, którym poddano Nell Sweetzer nie powiodły się. Dziewczyna wraca... a wraz z nią jej demony.

Film zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się pierwsza część. Brudna i przerażona Nell Sweetzer zostaje znaleziona w lesie. Dziewczyna nie pamięta wydarzeń ostatnich miesięcy - wie jednak, że w ich wyniku zginęła jej rodzina. Zostaje umieszczona w zakładzie opieki społecznej, gdzie pod okiem terapeuty Franka Merle spróbuje poukładać swoje życie. Zacznie nawet spotykać się z pewnym chłopakiem, Chrisem, i znajdzie pracę w okolicznym hotelu.

Ale coś jest wciąż nie tak. Demon, który posiadł Nell w poprzednim filmie, podąża jej śladem. Tym razem chce jednak czegoś innego...


Nasza recenzja pierwszej części - Ostatni egzorcyzm

Najnowsze wieści