Co czeka nas w Ostatnim Egzorcyzmie 2

12.11.2012 | filmweb.pl | underluk

Co czeka nas w Ostatnim Egzorcyzmie 2

"Ostatni egzorcyzm" nie był do końca złym filmem. Zarobił wystarczająco dużo, by powstała jego kontynuacja. Puszczono farbę na temat fabuły "The Last Exorcism 2: The Beginning of the End"


Eli Roth i Strike Entertainment prezentują jeszcze bardziej przerażający sequel "Ostatniego egzorcyzmu", który zarobił na świecie ponad 70 milionów dolarów.Wygląda na to, że egzorcyzmy, którym poddano Nell Sweetzer nie powiodły się. Dziewczyna wraca... a wraz z nią jej demony.

Film zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się pierwsza część. Brudna i przerażona Nell Sweetzer zostaje znaleziona w lesie. Dziewczyna nie pamięta wydarzeń ostatnich miesięcy - wie jednak, że w ich wyniku zginęła jej rodzina. Zostaje umieszczona w zakładzie opieki społecznej, gdzie pod okiem terapeuty Franka Merle spróbuje poukładać swoje życie. Zacznie nawet spotykać się z pewnym chłopakiem, Chrisem, i znajdzie pracę w okolicznym hotelu.

Ale coś jest wciąż nie tak. Demon, który posiadł Nell w poprzednim filmie, podąża jej śladem. Tym razem chce jednak czegoś innego...


Nasza recenzja pierwszej części - Ostatni egzorcyzm

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści