Jaime Murray wampirzycą w sequelu Postrachu Nocy

22.11.2012 | filmweb.pl | underluk

Jaime Murray wampirzycą w sequelu Postrachu Nocy

"Postrach nocy 2" będzie kontynuacją nowej wersji "Postrachu nocy". Remake wypadł przyzwoicie, więc mamy nadzieję, że i jego druga cześć utrzyma poziom.


Nadzieja jednak może okazać się zawodna, gdyż film powstaje na potrzeby rynku DVD, a co za tym idzie, budżet obrazu jest znacząco mniejszy. Tym samym w sequelu nie pojawią się znani już aktorzy, ale wiemy, że w profesor Gerri wcieli się Jaime Murray. Film bardzo luźno będzie nawiązywał do swego poprzednika.

Fabuła opowie losy Charliego, który wraz ze swoimi przyjacielem Edem oraz byłą dziewczyną Amy, przyjeżdża do Rumunii w ramach programu wymiany studentów. Na miejscu szybko orientuje się, że piękna pani profesor Gerri jest wampirzycą, ale nikt nie chce wierzyć w jego rewelacje. Wkrótce Ed przekona się na własnej skórze, jak to jest być dzieckiem nocy, a główny bohater poszuka pomocy u słynnego Petera Vincenta, który w Rumunii nagrywa swój telewizyjny program.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści