E-book Marzyciele i Pokutnicy już do kupienia

29.11.2012 | krzysztofspadlo.com | underluk

E-book Marzyciele i Pokutnicy już do kupienia

Już dziś do sprzedaży trafiło e-wydanie książki "Marzyciele i pokutnicy" autorstwa Krzysztofa Spadło. Cena przyzwoita, a zawartość zdecydowanie godna uwagi.


--

Marzyciele i Pokutnicy" to zbiór dziesięciu opowiadań, których akcja została osadzona w znanej nam z codzienności współczesnej Polsce. Jednak świat przedstawiony posiada swoje drugie, mroczne i nieznane większości oblicze. Bo przecież skąd możemy wiedzieć, że człowiek którego przed chwilą minęliśmy w sklepie lub na przejściu dla pieszych nie jest tym, który wynalazł maszynę czasu i właśnie planuje udać się w przeszłość, żeby zmienić losy ludzkości? A może chłopiec biegnący z naprzeciwka w zawadiacko przekrzywionej czapeczce bejsbolowej jest kimś zupełnie innym niż z pozoru nam się wydaje?Być może kryje w sobie straszliwą tajemnicę?

Najnowsza książka Krzysztofa Spadło to obowiązkowa lektura dla miłośników zjawisk paranormalnych, horrorów i science-fiction.

--

Nasza recenzja - Marzyciele i pokutnicy
Książkę kupicie tutaj - "Marzyciele i pokutnicy" na e-bookowo.pl

A na zachętę dla niezdecydowanych mamy jeszcze krótką zajawkę:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści