Jest wskazówka na temat trzeciego sezonu AHS

04.01.2013 | stopklatka.pl | underluk

Jest wskazówka na temat trzeciego sezonu AHS

W ostatnim odcinku "American Horror Story: Asylum", który został wyemitowany przedwczoraj, znalazła się wskazówka, co do trzeciego sezonu serialu.


Odcinek zatytułowany był "The Name Game", a zawartość podpowiedzi potwierdził twórca serialu Ryan Murphy - "Zrobiliśmy to inaczej, niż przed rokiem. To innego rodzaju wskazówka. Musicie uważnie obejrzeć cały odcinek. Zdecydowaliśmy się umieścić wskazówkę, tak jak przed rokiem, bo fanom bardzo się to spodobało."

Mowa tutaj o jedenastym odcinku pierwszego sezonu, w którym Billie Dean grana przez Sarę Paulson wspomniała o mrocznej energii, która generuje się w miejscach takich jak więzienia i przytułki, co było wskazówką do miejsca akcji drugiego sezonu "American Horror Story".

Również Ryan Murphy w wywiadzie udzielonemu Entertainment Weekly, rozwija nieco wizję kolejnego sezonu - "American Horror Story" będzie nieco lżejsze. - Nie wiem, czy w naszym kraju może być coś mroczniejszego, niż ochrona zdrowia psychicznego. W trzecim wcieleniu chcielibyśmy zrobić coś w stylu "uroczego zła". Jedną z rzeczy, której nam brakuje w obecnym sezonie jest historia młodych Violet i Tate'a z pierwszej serii. W trzecim sezonie chcielibyśmy iść w takim kierunku. Oczywiście będziemy kręcić w zupełnie nowym, innym miejscu. Mamy mnóstwo wyśmienitych pomysłów!"

Najnowsze wieści