Nakręciłeś horror? Pokaż go

17.01.2013 | stopklatka.pl | underluk

Nakręciłeś horror? Pokaż go

Festiwal Niezależnych Filmów Fanstastycznych i Horrorów to jedyna impreza skierowana, tylko i wyłącznie, do rodzimych twórców filmowych produkcji z gatunku SF i horror.


Czwarta odsłona festiwalu to pewne zmiany organizacyjne. Filmy z konkursu Fantastycznie Nakręcone Słowa będą oceniane w konkursie głównym. Będą miały "dodatkowe punkty" za realizację na podstawie polskiego opowiadania SF lub horror. Wzrasta dzięki temu wartość nagród i jest to: I Nagroda - 2500 zł, II Nagroda - 1500 zł, III Nagroda 1000 zł ew. wyróżnienia. Ponadto zostanie przyznana nagroda publiczności. Jeśli wśród nagrodzonych filmów znajdą się wyłącznie filmy autorów z doświadczeniem filmowym (status "wyuczony") dodatkowo zostanie wybrany najlepszy film ze statusu "amatorski".

Na filmy zrealizowane po 1 stycznia 2009 r. organizatorzy czekają do dnia 27 marca 2013r (decyduje data stempla pocztowego). Film nie może trwać dłużej niż 90 min. (w szczególnych przypadkach komisja może dopuścić film o dłuższym czasie trwania). Do filmu należy dołączyć zestaw fotosów (od 2 do 5 zdjęć) jako pliki jpg , o min. wym. 800x600 pixeli (fotosy można dosłać organizatorowi drogą elektroniczną).

Regulamin i karta zgłoszeń znajduje się na stronie organizatora http://www.efha.pl/index2.php?regulamin.

Wszelkie informacje i odpowiedzi na szczegółowe pytania odpowie kierownik festiwalu Jarosław Florczak pod adresem [email protected] lub telefonicznie 74 83 35 333.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści