Nowe twarze na planie serialowego Draculi

31.01.2013 | hatak.pl | underluk

Nowe twarze na planie serialowego Draculi

Do ekipy pracującej na planie serialu NBC pt. "Dracula" dołączyli ostatnio Katie McGrath i Nanso Anozie.


Fabuła opowiada o tytułowym wampirze, który udając amerykańskiego przedsiębiorcę przybywa do Londynu, gdzie pozornie chce wzbogacić wiktoriańskie społeczeństwo o najnowsze osiągnięcia nauki. Jednak jego prawdziwym celem jest zemsta, za wydarzenia sprzed kilku wieków. Przypadkowo poznaje kobietę, która wydaje się być reinkarnacją jego dawno zmarłej żony.

W hrabiego wcieli się Jonathan Rhys Meyers. Scenariusz piszą Cole Haddon i Dan Knauf. Ten drugi odpowiada także za całość produkcji. Zważywszy, że wcześniej maczał swoje palce przy doskonałym, choć niestety niedokończonym serialu "Carnivale", moje nadzieje na udane widowisko rosną. Całość będzie rozpisana na 10 odcinków.


Katie McGrath ("Przygody Merlina") i Nonso Anozie ("Gra o tron") dołączyli do stałej obsady nowego serialu stacji NBC pt. "Dracula", w którym główną rolę gra Jonathan Rhys Meyers.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści