Daylight będzie generowanym losowo horrorem

12.02.2013 | polygamia.pl | underluk

Daylight będzie generowanym losowo horrorem

Generowany losowo horror brzmi interesująco. Taką produkcją ma być gra pt. "Daylight", nad którą pracuje obecnie Zombie Studios.


O co chodzi? Otóż areną rozgrywki będzie szpital psychiatryczny, ale jego układ pomieszczeń jak i pojawiające się elementy fabuły będą zmienne. Powoduje to, że za każdym razem gra będzie nieco inna. Pojedyncze przejście powinno zająć nie więcej niż pół godziny, ale jak łatwo się domyśleć, żeby poznać całość scenariusza na jednym ukończeniu tytułu się nie skończy.

Nastrój będzie budowała gra świateł, a biorąc pod uwagę fakt, że produkcja powstaje na nowym silniku Unreal Engine 4, ten element powinien wgniatać w fotel. Nie bez znaczenia będzie także brak broni, a główny bohater (z którego oczu będziemy podziwiać świat gry) będzie wyposażony tylko w telefon komórkowy, z aparatem oraz latarką, które na pewno przydadzą się podczas rozgrywki.

Pozycja powstaje na komputery osobiste i jeszcze w tym roku powinna wylądować na Steamie. Całość będzie podzielona na epizody, które razem opowiedzą całość historii.


Najnowsze wieści