Trans Śmierci od Repliki

12.03.2013 | Replika | underluk

Trans Śmierci od Repliki

Prawdopodobnie już na początku kwietna, nakładem wydawnictwa Replika na runku ukaże się nowe wydanie książki Grahama Mastertona pt. "Trans śmierci".


--

Randolph Clare jest szczęśliwym mężem, ojcem i właścicielem prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Kiedy w jednej z jego fabryk dochodzi do wybuchu, Clare przedwcześnie kończy wakacje, pozostawiając rodzinę samą w domu wypoczynkowym w Quebec. Niedługo potem jego żona i trójka dzieci padają ofiarą brutalnego mordu.

Clare jest zdruzgotany utratą najbliższych. Podczas pobytu w szpitalu dowiaduje się od hinduskiego lekarza o możliwości nawiązania kontaktu ze zmarłymi za pomocą mistycznego obrzędu, zwanego transem śmierci. Zdesperowany, wiedziony żądzą pożegnania się z rodziną, postanawia odnaleźć duchowego przewodnika, który pomoże mu wejść w trans i odnaleźć żonę oraz dzieci. W tym celu wyjeżdża na Bali.

Nie wie jednak, że jest śledzony przez wynajętych morderców...

Autor: Graham Masterton
Tytuł: Trans śmierci
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: fantastyka i groza

--

Nasza recenzja - Trans śmierci

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści