Szykuje się sequel Legendy

28.03.2013 | http://filmlegenda.bnx.pl | underluk

Szykuje się sequel Legendy

"Legenda" to amatorska produkcja zapaleńców z Chełmna. Twórcy pracują obecnie nad kontynuacją, a o szczegółach opowiedzą sami w rozwinięciu.


--

Film LEGENDA II: PROJEKT "ŻNIWIARZ" - taki tytuł nosić będzie kontynuacja oryginalnej LEGENDY.

Tak, to prawda - pracujemy nie tylko nad komercyjnym remake'm, ale też nad offową kontynuacją pierwszego chełmińskiego filmu offowego. Sequel utrzymany będzie w stylistyce found footage, wzorem takich klasyków, jak BLAIR WITCH PROJECT, REC czy PARANORMAL ACTIVITY.

Do zrealizowania LEGENDY II użyte zostaną naprawdę minimalne środki - obraz zarejestrujemy dwoma smartfonami: SAMSUNG GALAXY MINI i SAMSUNG GALAXY MINI 2.
Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu tego roku w Chełmnie. W obsadzie, pojawią się aktorzy z oryginalnego filmu, niemniej oś fabuły wyglądać będzie diametralnie inaczej.

Na dzień dzisiejszy wygląda ona tak:
Twórcy "Legendy" po nieoczekiwanym sukcesie pierwszej części filmu, postanawiają nakręcić film dokumentalny, pozwalający zgłębić historię legendarnego seryjnego mordercy - Żniwiarza. Z początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak na drodze do realizacji dokumentu staje zmowa milczenia wśród urzędników, policji, a także zwykłych mieszkańców miasta. Podczas nagrywania finałowych scen dokumentu w Noc Żniwiarza, zaczynają ginąć kolejni członkowie ekipy .

W filmie pojawią się znani z oryginału JANUSZ OSIKA, KINGA NOWICKA, PAWEŁ KRUPIŃSKI i AGATA STASIOROWSKA. Scenariusz pisze ŁUKASZ STASIOROWSKI, który film również wyreżyseruje oraz zagra w nim drobną rolę.

--

Jak widać twórcom nie brakuje zapału i praca wre. Będziemy informować o postępach prac.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści