Co dzieje się z Wrotami Piekieł 3D

01.04.2013 | bramygrozy u źródła | underluk

Co dzieje się z Wrotami Piekieł 3D

Jakiś czas temu, pisaliśmy o rozpoczęciu prac nad rodzimym horrorem "Wrota piekieł 3D". Twórcy borykają się z pewnymi trudnościami, ale projekt nie został skasowany.


Dużym ciosem dla powstającego filmu było wycofanie się głównego inwestora. Twórcy jednak nie poddali się i po przeorganizowaniu budżetu oraz roszadach w obsadzie, zapewniają że ich dzieło powstanie.

Nowy plan zakłada zdjęcia w okolicach sierpnia, które kręcone będą w Chełmnie nad Wisłą i w Borach Tucholskich. Kinowej premiery możemy spodziewać się 20 grudnia tego roku. W Wigilię natomiast, film powinien pojawić się z angielskimi napisami w ofercie VoD na Vimeo.

Tymczasem najpóźniej na początku maja w Polskę ruszy "Maraton ze Żniwiarzem", podczas którego za niewielką opłatą w wybranych kinach i domach kultury w całym kraju zobaczyć będzie można "Legendę", "Legendę II" i "Radosława Kawczyńskiego: Upadek legendy" w wersjach, jakich nie da się znaleźć w internecie (podrasowanych cyfrowo, z wyregulowanym obrazem i dźwiękiem oraz poprawionymi błędami w montażu).

Najnowsze wieści