Dead Space trochę odpocznie

16.06.2013 | ppe.pl | underluk

Dead Space trochę odpocznie

"Dead Space" to seria, która od świetnego horroru z każdą częścią niebezpiecznie dryfowała w kierunku strzelaniny. Jaka czeka ją przyszłość?


Patrick Söderlund z EA Games Labes, podczas jednego z ostatni wywiadów odpowiedział na to pytanie:

"Nie powiedziałbym, że marka Dead Space nigdy do nas nie powróci. Czy więc mogę potwierdzić że Visceral pracuje nad czwartą częścią gry? Nie, ale mogę Was zapewnić że ekipa pracuje nad nowym bardzo ekscytującym projektem. Sądzicie, że lepiej zlecić teamowi wykonanie 4 części gry, w momencie gdy ich głowy zaprząta nowy i świetnie przemyślany produkt? Oczywiście że nie. Dlatego też dajemy tej serii nieco czasu na zebranie sił. Zrozumcie, zawsze staramy się dać naszym konsumentom tytuły najlepsze w swych gatunkach. By takie powstały, potrzebujemy wypoczętej ekipy, która z pasją i zaangażowaniem wdroży nowe pomysły do gry. Czas czy pieniądze nie są już tak istotne. To wszystko przy odrobinie wysiłku można znaleźć.

Kiedy więc powstanie nowy Dead Space? Któż to wie? Czy uśmierciliśmy tę markę? Skądże, po prostu deweloper pracuje teraz nad nowym projektem. Gdy już go ujrzycie, będziecie bardzo zadowoleni."


Jak widać w najbliższym czasie seria odpocznie. Czy wróci silniejsza? Mam nadzieję, że tak bo pierwszą odsłonę "Dead Space" do dziś miło wspominam i szkoda by było, by tak dobry pomysł rozmienił się na drobne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści