Nie kupujcie domów w Nowym Orleanie

26.06.2013 | bloody-disgusting.com | underluk

Nie kupujcie domów w Nowym Orleanie

Zakup domu zawsze łączy się z pewnym ryzykiem. Nawet jak sprawdzimy hipotekę, prześledzimy byłych właścicieli i historię budynku, nic nie zagwarantuje, że nad naszym nowym kątem nie ciąży jakaś klątwa.


A z takimi urokami życie może być ciężkie. Przekonają się o tym Jack i będąca w ciąży Vanessa, para która skusi się na zakup pewnej posiadłości w Nowym Orleanie. Wkrótce okaże się, że dom ma swoje tajemnice, ale na szczęście z pomocą przybędą im specjaliści z Watykanu.

Film nosi tytuł "Hell Baby" i zapowiada się na połączenie "Omenu", "Dziecka Rosemary" i "Strasznego filmu". Całość skąpana jest w gęstym komediowym sosie, więc nie należy brać tutaj niczego na poważnie.

Obraz powstaje dla Millennium Entertainment, a za scenariusz i reżyserię odpowiadają Robert Ben Garant i Thomas Lennon. Na ekranie wystąpią: Rob Corddry, Leslie Bibb, Rob Huebel, Paul Scheer, Riki Lindhome i Keegan-Michael Key

Amerykańska premiera zapowiedziana jest na 25 lipca.
Hell Baby - poster

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści