Jest zwiastun Curse of Chucky

09.07.2013 | hatak.pl | underluk

Jest zwiastun Curse of Chucky

W sieci pojawił zwiastun najnowszych przygód, ulubionej zabawki wszystkich fanów horroru. Zobaczcie jak zapowiada się "Curse of Chucky".


Film przygotowywany jest od razu na rynek DVD, więc nie ma co w jego poszukiwaniu przeglądać repertuaru kin. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 8 października, a za scenariusz i reżyserię odpowiada Don Mancini. Tak, ten sam spod ręki którego wyszła część pierwsza. W obsadzie znaleźli się: Fiona Dourif, A Martinez, Danielle Bisutti i Brennan Elliott. Brad Douriff ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

Akcja skupia się na Nice (Fiona Dourif), młodej kobiecie, która rozpacza po strasznym samobójstwie matki. Przyjeżdża do niej jej starsza siostra Barb (Danielle Bisutti) wraz z rodziną, aby jej pomóc. Młodsza córka Barb pociesza się nową gadającą lalką o czerwonych włosach imieniem Chucky (ponownie w tej roli Brad Dourif), która przyszła pocztą. Gdy w domu dochodzi do serii brutalnych morderstw, Nica podejrzewa, że lalka ma coś z tym wspólnego. Nie wie jednak, że dla Chucky'ego to sprawa osobista. Chce dokończyć robotę, którą zaczął ponad 20 lat temu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści