Jest zwiastun Curse of Chucky

09.07.2013 | hatak.pl | underluk

Jest zwiastun Curse of Chucky

W sieci pojawił zwiastun najnowszych przygód, ulubionej zabawki wszystkich fanów horroru. Zobaczcie jak zapowiada się "Curse of Chucky".


Film przygotowywany jest od razu na rynek DVD, więc nie ma co w jego poszukiwaniu przeglądać repertuaru kin. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 8 października, a za scenariusz i reżyserię odpowiada Don Mancini. Tak, ten sam spod ręki którego wyszła część pierwsza. W obsadzie znaleźli się: Fiona Dourif, A Martinez, Danielle Bisutti i Brennan Elliott. Brad Douriff ponownie wcieli się w tytułowego bohatera.

Akcja skupia się na Nice (Fiona Dourif), młodej kobiecie, która rozpacza po strasznym samobójstwie matki. Przyjeżdża do niej jej starsza siostra Barb (Danielle Bisutti) wraz z rodziną, aby jej pomóc. Młodsza córka Barb pociesza się nową gadającą lalką o czerwonych włosach imieniem Chucky (ponownie w tej roli Brad Dourif), która przyszła pocztą. Gdy w domu dochodzi do serii brutalnych morderstw, Nica podejrzewa, że lalka ma coś z tym wspólnego. Nie wie jednak, że dla Chucky'ego to sprawa osobista. Chce dokończyć robotę, którą zaczął ponad 20 lat temu.

Najnowsze wieści