Poznajcie Skazańca od Krzysztofa Spadło

30.07.2013 | Krzysztof Spadło | underluk

Poznajcie Skazańca od Krzysztofa Spadło

Krzysztof Spadło, autor świetnego zbioru opowiadań "Marzyciele i pokutnicy", przygotowuje się do wydania nowej powieści. Zobaczcie czym będzie "Skazaniec".


Opowieść rozpoczyna się na początku lat 20-tych ubiegłego stulecia. Jest to historia mężczyzny, który u progu dorosłego życia zostaje skazany na dożywocie. Akcja powieści dzieje się w murach wronieckiego więzienia. W tle fabuły przewijają się wydarzenia historyczne, które miały miejsce zarówno w Polsce jak i na świecie. Jednak są to fakty, które choć zapisały się na kartach historii to nigdy nie trafiły do szkolnych podręczników, bowiem przyćmiły je inne, ważniejsze wydarzenia.

To tyle w dużym skrócie na temat fabuły w której przewijają się przeróżne wątki niosące znamiona dramatu, sensacji, thrillera, romansu...

Warto dodać, że historia rozgrywać się będzie na przestrzeni dziesięcioleci i zaplanowana jest na więcej niż jeden tom. Premiera przewidziana jest na 8 września tego roku, a już pierwszego września do sieci trafi trailer/zwiastun powieści. I to nie koniec atrakcji bo w dniu premiery, światło dzienne ujrzy także krótka etiuda filmowa, inspirowana tą historią. Zdjęcia do
niej powstawały jesienią zeszłego roku w Zakładzie Karnym we Wronkach. Po więcej informacji zapraszam na stronę - http://hektorwerios.com/galeria-autorska/skazaniec

Pewne jest, że ósmego września "Skazaniec" zaatakuje na wszystkich frontach. A oto czego możemy się spodziewać w dniu premiery:
- papierowe wydanie książki, twarda okładka i ponad 400 stron do czytania,
- e-wydanie na wszelkie możliwe nośniki,
- audiobook - lektorem jest Leszek Wojtaszak,
- strona internetowa powieści,
- fanpage na FB,
- informacje ulokowane na stronach patronów medialnych

Gdyby tego wszystkiego było komuś mało, to szóstego września przewidziane jest przedpremierowe spotkanie z Krzysztofem Spadło w jego rodzimym Kędzierzynie-Koźlu.

Czyżby jakaś zorganizowana akcja?

Na koniec, tak dla przypomnienia, recenzja "Marzycieli i pokutników".

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści