Następny Jesteś Ty już od 6 września w kinach

31.07.2013 | Rebel Rebel | underluk

Następny Jesteś Ty już od 6 września w kinach

Już 6 września do kin wejdzie ciekawie się zapowiadający film Adama Wingarda pt. "Następny jesteś ty" ("You're next"). W rozwinięciu znajdziecie więcej informacji, zwiastun oraz zdjęcia w filmu.


W informacji prasowej czytamy:

Jeden z najinteligentniejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, który pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku.

Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się jednak wyjątkowo utalentowanym zabójcą.

Rewelacyjnie przyjęty przez krytyków i publiczność podczas światowej premiery na festiwalu filmowym w Toronto, wymieniany jako jeden z nowych klasyków gatunku film jest dziełem młodego utalentowanego reżysera Adama Wingarda. W rolach głównych występują: Sharni Vinson, Nicholas Tucci, Wendy Glenn, Sarah Myers i Amy Seimetz. Autorem scenariusza jest Simon Barrett.


Najnowsze wieści