Replika uderza z nowym Cichowlasem/Radeckim

31.07.2013 | replika.eu | underluk

Replika uderza z nowym Cichowlasem/Radeckim

Jeszcze w tym roku, nakładem wydawnictwa Replika, na naszym rynku ukarze się nowa książka Roberta Cichowlasa i Łukasza Radeckiego pt. "Pradawne zło".


--

Kiedy dwóch mistrzów makabry łączy siły, efekt musi być mocny. Kiedy obaj postanawiają złożyć hołd Howardowi Phillipsowi Lovecraftowi, Stefanowi Grabińskiemu i Jamesowi Herbertowi, efekt jest wstrząsający.

W piwnicach jednej z przedwojennych kamienic lęgną się szczury. Mieszkańcy są bezradni. I przerażeni, bo gryzonie przedostają się do mieszkań. Właściciel zatrudnia szczurołapa, ale czy to wystarczy, by rozwiązać niewygodny problem?

Jak wiele kobieta jest w stanie poświęcić dla mężczyzny swego życia, szczególnie, gdy ten już ma wybrankę? Pakt z demonem wydaje się równie nieprawdopodobny, co kuszący. Jaka jest jednak cena? A jaka rzeczywista nagroda?

Do jednego z kościołów w centrum stolicy trafiają członkowie mafii z zamiarem dokonania zuchwałej kradzieży cennej statuetki. Nie wiedzą jednak, co ich czeka po przekroczeniu progu Domu Bożego.

Trzy nowele zawarte w tomie łączy jedno – ukazują pradawne zło, w starciu z którym śmiertelnicy stają się bezradni i śmiertelnie przerażeni.

Robert Cichowlas i Łukasz Radecki śnią we dwóch takie koszmary, jakie nie przydarzają się innym polskim autorom horrorów. Czytajcie ich... i krzyczcie ze strachu!
GRAHAM MASTERTON

Tytuł: Pradawne zło
Autor: Robert Cichowlas, Łukasz Radecki
ISBN: 978-83-7674-XXX-X
Wydanie: I
Rok wydania: 2013
Wymiary: 130x200 mm
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: fantastyka i groza

Najnowsze wieści