Nowe wydanie Kostnicy już w księgarniach

04.08.2013 | gildia.pl | underluk

Nowe wydanie Kostnicy już w księgarniach

Na księgarskich półkach powinniście móc już znaleźć nowe wydanie "Kostnicy" Grahama Mastertona. Książkę ponownie wydał Rebis.


--

Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się, że jego dom... oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna, który oddycha w ten sam dziwny sposób, i jeszcze inny mężczyzna, który został nieludzko okaleczony.

Jane Torresino, dziewczyna pracująca w księgarni, nabiera przekonania, że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa, gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman i podejmuje wyzwanie demonów.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach "Mayfair" i "Penthouse". W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review.

Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Wydawnictwo: Rebis
Tytuł: Kostnica
Autor: Graham Masterton
Tłumaczenie: Elżbieta Krajewska
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 7/2013
Tytuł oryginalny: Charnel House
Rok wydania oryginału: 1978
Liczba stron: 196
Format: 130x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788378184508
Cena z okładki: 27,90 zł

Graham Masterton - Kostnica

Najnowsze wieści