Nowe wydanie Kostnicy już w księgarniach

04.08.2013 | gildia.pl | underluk

Nowe wydanie Kostnicy już w księgarniach

Na księgarskich półkach powinniście móc już znaleźć nowe wydanie "Kostnicy" Grahama Mastertona. Książkę ponownie wydał Rebis.


--

Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się, że jego dom... oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna, który oddycha w ten sam dziwny sposób, i jeszcze inny mężczyzna, który został nieludzko okaleczony.

Jane Torresino, dziewczyna pracująca w księgarni, nabiera przekonania, że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa, gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman i podejmuje wyzwanie demonów.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach "Mayfair" i "Penthouse". W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review.

Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Wydawnictwo: Rebis
Tytuł: Kostnica
Autor: Graham Masterton
Tłumaczenie: Elżbieta Krajewska
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 7/2013
Tytuł oryginalny: Charnel House
Rok wydania oryginału: 1978
Liczba stron: 196
Format: 130x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788378184508
Cena z okładki: 27,90 zł

Graham Masterton - Kostnica

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści