Ktoś gotów przekroczyć Granice Bólu?

09.08.2013 | hagi.pl | underluk

Ktoś gotów przekroczyć Granice Bólu?

W tegoroczne wakacje fani grozy w kinie nie mogą narzekać, a to jeszcze nie koniec. Już 23 sierpnia na ekrany wchodzą "Granice bólu".


--

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg, ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się jednak, że został adoptowany.

Postanawiając odnaleźć prawdziwych rodziców rozpoczyna prywatne śledztwo, mackami sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia jakie miało miejsce w małej, zapomnianej przez Boga, górskiej wiosce. Jaką przerażającą tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem mogła pojawić się... miłość?

Film dla fanów horrorów i tajemniczych, pełnych zagadek powieści o Barcelonie autorstwa Carlosa Ruiza Zafona ("Cień wiatru", "Gra Anioła")

--

Reżyseruje Juan Carlos Medina na podstawie napisanego przez samego siebie scenariusze. Na ekranie wystąpią: Derek de Lint, Àlex Brendemühl, Tómas Lemarquis. Premiera 23 sierpnia.

Najnowsze wieści