Ktoś gotów przekroczyć Granice Bólu?

09.08.2013 | hagi.pl | underluk

Ktoś gotów przekroczyć Granice Bólu?

W tegoroczne wakacje fani grozy w kinie nie mogą narzekać, a to jeszcze nie koniec. Już 23 sierpnia na ekrany wchodzą "Granice bólu".


--

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg, ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się jednak, że został adoptowany.

Postanawiając odnaleźć prawdziwych rodziców rozpoczyna prywatne śledztwo, mackami sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia jakie miało miejsce w małej, zapomnianej przez Boga, górskiej wiosce. Jaką przerażającą tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem mogła pojawić się... miłość?

Film dla fanów horrorów i tajemniczych, pełnych zagadek powieści o Barcelonie autorstwa Carlosa Ruiza Zafona ("Cień wiatru", "Gra Anioła")

--

Reżyseruje Juan Carlos Medina na podstawie napisanego przez samego siebie scenariusze. Na ekranie wystąpią: Derek de Lint, Àlex Brendemühl, Tómas Lemarquis. Premiera 23 sierpnia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści