Kontynuacja słuchowiska z Żywymi Trupami

17.08.2013 | gildia.pl | underluk

Kontynuacja słuchowiska z Żywymi Trupami

Ukazał się teaser dalszego ciągu słuchowiska opartego na serii komiksów pt. "Żywe trupy". W październiku posłuchamy tomu III i IV.


--

Po sukcesie pierwszej na świecie adaptacji dźwiękowej kultowego komiksu The Walking Dead Roberta Kirkmana, studio Sound Tropez rozpoczęło prace nad kolejnymi częściami tego nietypowego słuchowiska. W adaptacji III i IV tomu do gwiazdorskiej obsady dołączyła Sonia Bohosiewicz.

Słuchowisko Żywe trupy. Tom I i II zbiera doskonałe recenzje m.in. za gwiazdorską obsadę (Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek, Krzysztof Banaszyk), wciągającą fabułę, świetną muzykę i spektakularne efekty specjalne.

Słuchowisko to stanie się wkrótce polskim towarem eksportowym. Francuska wersja produkcji polskiego studia Sound Tropez na jesieni pojawi się na półkach sklepów we Francji i Belgii.

Sukces pierwszych tomów słuchowiska Żywe trupy pozwolił na kontynuację tej niecodziennej produkcji. Do obsady adaptacji III i IV tomu komiksu dołączyła Sonia Bohosiewicz. Wcieli się ona w jedną z najważniejszych postaci serii - Michonne. Jej bohaterka do perfekcji opanowała posługiwanie się samurajskim mieczem i będzie wartościowym wsparciem dla Ricka i pozostałych bohaterów w walce o przetrwanie.

Żywe trupy to trzymająca w napięciu historia Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem - w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw - musi przeżyć.

--

Teaser:


Koncepcja i produkcja: Michał Szolc
Adaptacja komiksu i dialogi polskie: Michał Wojnarowski
Reżyseria nagrań: Ramez Nayyar
Udźwiękowienie: Ramez Nayyar, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło, Aleksandra Pająk, Paweł Andryszczyk
Muzyka: Audio Network
Montaż i edycja: Paulina Bocheńska, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło, Weronika Raźna
Miks: Ramez Nayyar, Krzysztof Podsiadło, Marcin Gontarz

Autor: Robert Kirkman
Wydawnictwo: Anakonda, Sound Tropez
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 10/2013
Tytuł oryginalny: The Walking Dead
Wydawca oryginalny: Image Comics
Nośnik: 1 CD mp3
Wydanie: I

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści