Replika wyda Dziecko Ciemności

21.08.2013 | replika | underluk

Replika wyda Dziecko Ciemności

Jeszcze w tym roku, nakładem wydawnictwa Replika na polskim rynku ukaże się po raz kolejny "Dziecko ciemności" Grahama Mastertona. Powieść, której akcja w całości dzieje się w Polsce.


--

W centrum Warszawy dochodzi do serii brutalnych morderstw. Ofiary pozbawiane są głów i odnajdywane w całym mieście, między innymi na placu budowy nowoczesnego Hotelu Senackiego. Nadzorująca inwestycję Sarah Leonard, chcąc uniknąć opóźnień spowodowanych strachem robotników przed „Oprawcą”, wzywa na pomoc emerytowanego policjanta Claytona Marsha. Doświadczony gliniarz we współpracy z polskim policjantem Stefanem Rejem prowadzą nieoficjalne śledztwo. Szybko okazuje się, że dobór ofiar nie był przypadkowy, a morderca prawdopodobnie nie jest do końca człowiekiem.

Konfrontacja z potworem, przyczajonym w kanałach Warszawy, jest nieunikniona i prowadzi do serii dramatycznych wydarzeń.

Dziecko ciemności to pierwsza i zarazem jedyna książka Grahama Mastertona, której akcja osadzona jest w całości w Polsce!

--

Tytuł: Dziecko ciemności
Autor: Graham Masterton
Tytuł oryginału: The Chosen Child
Przekład: Michał Wroczyński
ISBN: 978-83-7674-XXX-X
Wydanie: 1
Rok wydania: 2013
Wymiary: 145x205 mm
Liczba stron: 0
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: fantastyka i groza

Dziecko ciemności - Graham Masterton - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści