Wkrótce ukaże się kontynuacja Amnesii

30.08.2013 | polygamia.pl | underluk

Wkrótce ukaże się kontynuacja Amnesii

"Amnesia" to jeden z jaśniejszych punktów ostatnich lat na komputerowej mapie grozy. Już za niecałe dwa tygodnie powinniśmy otrzymać jej kontynuację pt. "Amnesia: A Machine for Pigs".


Za grę nie odpowiada już studio Frictional Games, a The Chinese Room, czyli ekipa, która wcześniej stała za "Dear Esther".

Twórcy zapewniają, że dużą uwagę poświęcają warstwie dźwiękowej, a większość akcji dziać ma się na terenach otwartych, co będzie pewnym powiewem świeżości w porównaniu z zamkniętymi lokacjami z jedynki. Historię będziemy poznawać z odnajdowanych notatek, wiadomości dźwiękowych oraz narracji środowiskowej. Jak stwierdził jeden z autorów "To co dzieje się w twojej głowie jest dla nas narzędziem o wiele potężniejszym od wszystkiego, co bylibyśmy w stanie pokazać na ekranie, więc naszym zadaniem jest mieszanie w niej tak mocno, jak tylko potrafimy”.

Przejście gry przeciętnemu graczowi powinno zająć 5-6 godzin. Tytuł pojawi się w dystrybucji cyfrowej, a wersja pudełkowa jest w tej chwili wątpliwa. Obecnie grę przedpremierowo można kupić np. na GOG-u z 10% zniżką.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści