Zysk wznowi Zombie Survival

30.08.2013 | Zysk i S-ka | underluk

Zysk wznowi Zombie Survival

"Zombie Survival" ukazało się na polskim rynku kilka lat temu, ale dziś książkę ciężko znaleźć gdzieś poza aukcjami, na których niejednokrotnie wystawiana jest za spore sumy. Na szczęście Zysk i S-ka wyda ją ponownie.


--

Podręcznik technik obrony przed atakiem żywych trupów.

Bez zbędnej zwłoki (zwłok) skorzystajcie z jedynej szansy i uzbrójcie się w najlepszy przewodnik o technikach obrony przed atakiem zombie! Ta książka uratuje Wam życie!

Wirus Solanum, powodujący światową plagę zombizmu, czai się tuż za rogiem. Krwiożercze potwory są wszędzie, a dotychczasowe przeciwdziałania pandemii wydają się nieskuteczne. Jak dotąd to ocaleni są słabszą stroną w tej wojnie. Tak nie musi być.

Zombie survival zawiera wszystko na temat sztuki przetrwania w świecie opanowanym przez „nieśmiertelnych". Rozpoznanie pierwszego stadium infekcji, dobranie skutecznej broni, dopasowanie ekwipunku, właściwe umocnienie kryjówki i wiele innych niezbędnych informacji. A przede wszystkim – efektywna eliminacja zagrożenia!

Przeżyjesz czy staniesz się jednym z NICH? Wybór należy do CIEBIE!

* * *

"Nastają mroczne czasy dla ludzkości. Wkrótce zaatakują nas zombie. Na szczęście jest też coś, co może nam uratować życie – poradnik Zombie survival. Kto chce przeżyć plagę żywej śmierci, powinien go przeczytać".

"Newsweek"

"Symbolem naszych czasów jest seria książek Maxa Brooksa, rozpoczęta poradnikiem obrony przed zombie – Zombie survival. Autor rzeczowo opowiada, co trzeba zrobić, jeśli atak nastąpi. Skuteczność piły łańcuchowej to mit – pisze. Za ciężka, uzależnia nas od paliwa i wytwarza tyle hałasu, że ściągnie nam na głowę wszystkie zombie z okolicy. Maczeta i strzelba – owszem, te okażą się przydatne. (...) Łatwiej obronimy się w mieszkaniu niż w domu, do pomocy mamy wtedy sąsiadów, a jeśli jeszcze przebywamy na wysokim piętrze, winda jest zepsuta, a klatka schodowa zniszczona – zyskamy trochę czasu. Bo mitologia zombie zakłada tylko przetrwanie. Nie ma mowy o zwycięstwie".

"Polityka"

Max Brooks, właściwie Maximillian Michael Brooks (ur. 23 maja 1972 w Nowym Jorku - amerykański pisarz specjalizujący się w literaturze science fiction, aktor i autor scenariuszy). Syn reżysera, producenta i aktora Mela Brooksa i aktorki Anne Bancroft. W latach 2001-2003 współtwórca znanego amerykańskiego programu rozrywkowego Saturday Night Live. Autor bestsellera World War Z, na którego podstawie powstała superprodukcja z Bradem Pittem w roli głównej.

Autor: Max Brooks
Tytuł: Zombie Survival
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 9/2013
Tytuł oryginalny: The Zombie Survival Guide: Complete Protection from the Living Dead
Rok wydania oryginału: 2003
Liczba stron: 432
Format: 135x205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 9788377851203
Wydanie: II
Cena z okładki: 34,90 zł

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści