Elijah Wood macza palce w kolejnym horrorze

10.09.2013 | filmweb.pl | underluk

Elijah Wood macza palce w kolejnym horrorze

Elijah Wood zagrał ostatnio tytułową rolę w odświeżonym "Maniacu", a teraz będzie producentem filmu "Bad Vibes".


Aktor jest współwłaścicielem firmy SpectreVision, która zajmie się realizacją obrazu. Producentem wykonawczym będzie John Landis ("Amerykański wilkołak w Londynie"). Reżyseruje na podstawie właśnego scenariusza Dave Gebroe.

Akcja filmu rozgrywa się w psychodelicznych realiach muzycznej sceny rockowej lat 60. ubiegłego stulecia. Lider zespołu Sunrise Majesty Max Cassidy cieszy się popularnością. Jednak po jednym z koncertów i upojnym spotkaniu z groupie wszystko ulegnie zmianie. Zostaje dotknięty klątwą likantropii, co odbija się i na jego muzyce (również dlatego, że szybko wszystkich członków zespołu zmienia w wilkołaki). Staje się ponurym nihilistą. Max ma jednak genialny plan. Nie chcąc stracić fanów postanawia zorganizować dla nich koncert, na którym wszystkich ich przemieni w wilkołaki. Powstrzymać go może tylko jego dziewczyna Cynthia, jedyna osoba z jego otoczenia wciąż pozostająca 100-procentowym człowiekiem. [za filmweb.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści