Nowy zwiastun The Evil Within

18.09.2013 | ps3site.pl | underluk

Nowy zwiastun The Evil Within

W sieci ukazał się nowy zwiastun "The Evil Within". Głos zabrał także ojciec tej produkcji (oraz serii "Resident Evil") Shinji Mikami.


Bez zbędnego przedłużania, oddaję mu głos:

"Zamieściliśmy w grze broń palną, ale bez niczego wymyślnego - pozostajemy przy klasycznym zestawieniu gatunku. Możliwości gracza muszą być ograniczone dla odpowiedniego klimatu. Dostępnych będzie również kilka rodzajów pułapek, które zastawimy, ale także będą takowe zastawiane na nas. Trzeba się pilnować. Poza tym, gracz nigdy nie wie, co dzieje się w prawdziwym świecie, a co nie jest realne."

"Nie będzie to nic obowiązkowego, a raczej opcja do dostosowania własnego stylu gry. Pułapki można zastawiać w dowolnym miejscu, ale (oszczędne) poleganie na broni też da radę. Wracając do pułapek - po zastawieniu, możemy wykończyć złapanego potwora albo przekraść się koło niego. Większość gry można spędzić na kryciu się przed niebezpieczeństwem i cichym pokonywaniu kolejnych lokacji."

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści