Fani Martwego Zła mają na co czekać

21.10.2013 | filmweb.pl | underluk

Fani Martwego Zła mają na co czekać

Już kiedyś pisałem o planach jakie snute są względem serii "Martwe zło" i "Armia ciemności". Wspominano o trzech filmach i wygląda na to, że są duże szanse na ich powstanie


Pierwszym obrazem byłaby kontynuacja odświeżonego "Martwego zła", za którą stanąłby ponownie Fede Alvarez. Reżyser ma już podobno pomysł, co chciałby pokazać w "Evil Dead 2".

Doczekać się mamy także "Armii Ciemności 2", którą zapowiadał już wcześniej sam Sam Raimi. Film miałby być oficjalną czwartą odsłoną cyklu i zobaczylibyśmy w nim Asha. Tak, dokładnie tego samego Asha, w którego po raz kolejny wcieli się Bruce Campbell. Aktor potwierdził tę informację na konwencie Wizard World Nashville, a parę z ust puścił serwis ComicBook.com.

Ostatnim obrazem ma być crossover, który scali linie narracyjne "Martwego zła" i "Armii ciemności". Coś godnego wielkiego finału.

Nie powiem, plany wyglądają zacnie i już nie mogę się doczekać premiery. Oby tylko oczekiwania nie przerosły efektu końcowego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści