Oto tegoroczna Blood List

01.11.2013 | filmweb.pl | underluk

Oto tegoroczna Blood List

"The Black List" to zestawienie najlepszych scenariuszy czekających na realizację. W świcie grozy także powstała taka lista - "The Blood List".


"The Blood List" to trzynaście najlepiej zapowiadających się scenariuszy z gatunku horror, thriller i SF. Poniższa lista rozpoczyna się od najlepszego tekstu.

"Ink and Bone" scen. Zak Olkewicz
Horror. Redaktorka wydawnicza odwiedza znanego pisarza horrorów w jego domu. Na miejscu odkrywa, że pisarz jest więźniem wytworów swojej wyobraźni. Prawa do filmu ma Dimension.

"The Autopsy of Jane Doe" scen. Ian Goldberg & Richard Naing
Horror. Ojciec i syn, właściciele zakładu pogrzebowego próbują odsłonić tajemnicę śmierci niezidentyfikowanej kobiety. Im więcej szczegółów poznają, tym dziwniejszy staje się ich świat. Projekt ma reżysera. Jest nim Andre Ovredal.

"Patrol" scen. Jayson Rothwell
Horror akcji. Oddział piechoty morskiej stacjonujący na południu Azji ma za zadanie przeczesać niewielką wyspę. Ich celem są przemytnicy narkotyków. Jednak na wyspie czeka ich spotkanie z siłami o wiele bardziej niebezpiecznymi i demonicznymi. Projekt jest w posiadaniu Paramount Pictures.

"There Are Monsters" scen. Bryan Bertino
Horror. Matka z córką znajdują się na pustej drodze w środku nocy. Ich tropem podążą tajemnicza bestia. Muszą zdobyć się na odwagę i stanąć o walki o życie lub zginą.

"Patient Zero" scen. Mike Le
Akcja filmu rozgrywa się w świecie zniszczonym przez plagę zombie. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który potrafi mówić językiem żywych trupów. Przesłuchuje więc zombie szukając pacjenta zero. Wierzy, że kiedy go znajdzie, będzie w stanie zdobyć lekarstwo, dzięki któremu uratuje swoją zombie-żonę. Prawa do filmu nabyło neidawno Screen Gems.

"Family Vacation" scen. Eric Reese
Thriller. Rodzina wybiera się na wycieczkę za miasto. Wkrótce stają się celem brutalnych napadów ze strony grupy meneli.

"Somacell" scen. Ashleigh Powell
Thriller SF. Niedaleka przyszłość. Dzięki wirtualnej rzeczywistości całkowicie zmieniono proces rehabilitacji więźniów. Jednak pewna strażniczka więzienna odkrywa mroczną prawdę kryjącą się za propagandowymi hasłami. Obraz powstanie dla Warner Bros. Producentem jest David S. Goyer.

"On Your Doorstep" scen. Steve Desmond & Michael Sherman
Thriller. Młoda dziennikarka podejrzewa, że porwana dziewczynka jest przetrzymywana w jej dzielnicy. Postanawia więc przyjrzeć się swoim sąsiadom i ustalić, kto mógłby być przestępcą.

"Momska" scen. Simon Rumley
Horror. Nastolatka jest przekonana, że jej matka chce przejąć jej życie. Wkrótce odkryje, że prawda jest o wiele bardziej przerażająca.

"All The Good Ones Get Away" scen. Elliott San
Thriller. Para kochanków chce spędzić weekend tylko we własnym towarzystwie. Niestety wkrótce staną się ofiarami sadystycznych tortur i manipulacji.

"Capsule" scen. Ian Shorr
SF. Młody mężczyzna zaczyna otrzymywać tajemnicze metaliczne kapsuły. Ukryte w nich są wiadomości od niego samego wysłane z przyszłości. Projekt postanie dla 20th Century Fox. Całość ma wyreżyserować Matthias Hoene.

"Limerence" scen. Richard Hobley
Thriller. Bohaterką jest samookaleczająca się nauczycielka. Czując się kompletnie ignorowana przez męża i dziecko, zaczyna niebezpieczny związek z nowym studentem o niepokojących cechach charakteru.

"Revelations" scen. Hernany Perla
Thriller. Połączenie "12 małp" z "Milczeniem owiec". Więzienna psychiatra spotyka skazanego na karę śmierci, którego egzekucja zbliża się wielkimi krokami. Mężczyzna wyznaje lekarce, że tylko jego istnienie powstrzymuje koniec świata. Kobieta zaczyna badać jego proroctwa i odkrywa, że są niezwykle trafne. Co więcej, okazuje się, że jej samej przypadła w udziale kluczowa rola w zbliżających się wydarzeniach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści