Samuel L.Jackson zagra w ekranizacji Komórki

05.11.2013 | filmweb.pl | underluk

Samuel L.Jackson zagra w ekranizacji Komórki

Samuel L.Jackson dołączył do ekipy, którą zobaczymy na ekranie w ekranizacji "Komórki" Stephena Kinga. Główną rolę zagra John Cusack.


Obaj panowie wystąpili już razem w "1408" historii, którą także napisał amerykański król grozy.

Film miał powstać już jakiś czas temu, ale projekt odwlekł się w czasie bo bracia Weinstein odrzucili wizję Elego Rotha. Nową wersję scenariusza przygotowali King i Adam Allec.

Clay był przekonany, że to jest jego dzień. Właśnie sprzedał swoje rysunki, co rokowało jasną przyszłość i szansę na pogodzenie się z żoną. Wraz z synem, stanowiliby znów przykładną amerykańską rodzinę. Wszystko legło jednak w gruzach w jednej chwili. Zjawisko to nazwano potem Pulsem. Każdy, kto odebrał komórkę, lub próbował z niej gdzieś zadzwonić, tracił rozum. Zamieniał się w bezmózgą maszynę do zabijania, której jak się wydawało było obojętne czy odbierze życie sobie, czy komuś innemu. Później było już tylko gorzej, a świat się zmienił. Clay rusza w wędrówkę do swojego miejsca zamieszkania, gdzie została jego żona i syn. Będzie to długa i niebezpieczna wędrówka. Światem rządzą teraz zombie, a ludzie stali się stworzeniami nocnymi.

Po więcej zapraszam do recenzji książki - Komórka

Najnowsze wieści