Samuel L.Jackson zagra w ekranizacji Komórki

05.11.2013 | filmweb.pl | underluk

Samuel L.Jackson zagra w ekranizacji Komórki

Samuel L.Jackson dołączył do ekipy, którą zobaczymy na ekranie w ekranizacji "Komórki" Stephena Kinga. Główną rolę zagra John Cusack.


Obaj panowie wystąpili już razem w "1408" historii, którą także napisał amerykański król grozy.

Film miał powstać już jakiś czas temu, ale projekt odwlekł się w czasie bo bracia Weinstein odrzucili wizję Elego Rotha. Nową wersję scenariusza przygotowali King i Adam Allec.

Clay był przekonany, że to jest jego dzień. Właśnie sprzedał swoje rysunki, co rokowało jasną przyszłość i szansę na pogodzenie się z żoną. Wraz z synem, stanowiliby znów przykładną amerykańską rodzinę. Wszystko legło jednak w gruzach w jednej chwili. Zjawisko to nazwano potem Pulsem. Każdy, kto odebrał komórkę, lub próbował z niej gdzieś zadzwonić, tracił rozum. Zamieniał się w bezmózgą maszynę do zabijania, której jak się wydawało było obojętne czy odbierze życie sobie, czy komuś innemu. Później było już tylko gorzej, a świat się zmienił. Clay rusza w wędrówkę do swojego miejsca zamieszkania, gdzie została jego żona i syn. Będzie to długa i niebezpieczna wędrówka. Światem rządzą teraz zombie, a ludzie stali się stworzeniami nocnymi.

Po więcej zapraszam do recenzji książki - Komórka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści