Bastion znowu bez reżysera

21.11.2013 | hatak.pl | underluk

Bastion znowu bez reżysera

Wcześniej Ben Affleck, teraz Scott Cooper zrezygnował z posady reżysera "Bastionu", ekranizacji książki Stephena Kinga.


Powodem rezygnacji jest odmienna wizja twórcy, od tego czego oczekują producenci z Warner Bros. Coopera skupia się na jak najbardziej realistycznym ukazaniu wydarzeń, co wiąże się z dużymi kosztami. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę skalę produkcji.

Producenci szukają nowego reżysera.

"Straszliwa epidemia w parę tygodni zabija ponad 99 procent populacji. Nie nuklearne wybuchy, ani ataki terrorystyczne, ale supernowoczesna broń biologiczna przynosi ludzkości zagładę. Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś zmarł i nieoczekiwanie Ziemia stała się masowym grobem. Nielicznych, którzy przetrwali, zaczynają nawiedzać przedziwne sny. Wizje zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła, między którymi ma dojść do decydującego starcia. Nastał czas próby. Zagubieni w postapokaliptycznym świecie ludzie muszą opowiedzieć się po którejś ze stron, a potem podążyć obraną ścieżką. Garstka ocalałych formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia sprawiła, że do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Jednak wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo. Kto zwycięży w przerażającej bitwie?" [opis wydawnictwa]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści