W czerwcu ukaże się nowy King

12.01.2014 | hatak.pl | underluk

W czerwcu ukaże się nowy King

Amerykańska premiera nowej książki Stephena Kinga pt. "Pan Mercedes" odbędzie się 3 czerwca. Polski czytelnik będzie mógł zapoznać się z nią już dzień później.


Wydawnictwo Albatros ogłosiło, że 4 czerwca na księgarskie półki trafi polska edycja tej pozycji.

Mroźnym świtem w zubożałym mieście na Środkowym Zachodzie setki zdesperowanych bezrobotnych czeka w kolejce na targi pracy. Bez ostrzeżenia w tłum wbija się samotny kierowca w skradzionym Mercedesie, przejeżdżając niewinnych, następnie wycofuje się i wjeżdża ponownie. Osiem osób zostaje zabitych, piętnaście kolejnych jest rannych. Zabójca ucieka.

Kilka miesięcy później w innej części miasta emerytowanego gliniarza Billa Hodgesa wciąż dręczy ta nierozwiązana zbrodnia. Gdy otrzymuje szalony list od kogoś, kto nazywa siebie "premią" i grozi jeszcze bardziej diabolicznym atakiem, Hodges wyrywa się ze swojej przygnębiającej wegetacji na emeryturze, zdeterminowany, aby zapobiec kolejnej tragedii.

Brady Hartfield mieszka w rodzinnym domu ze swoją matką alkoholiczką. Pokochał dotyk śmierci pod kołami Mercedesa i chce poczuć go ponownie. Tylko Bill Hodges wraz z dwójką nieprawdopodobnych sprzymierzeńców może zatrzymać mordercę, zanim ten uderzy ponownie. I nie mają czasu do stracenia, ponieważ kolejna misja Brady’ego, jeśli się powiedzie, zabije lub okaleczy tysiące osób.[booklips.pl]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści