Nadchodzą Gorefikacje 2

23.01.2014 | gorefikacje | underluk

Nadchodzą Gorefikacje 2

"Gorefikacje" były nawet udanym zbiorem brutalnych opowiadań, z których niewiele wynikało, ale trafiło się kilka perełek. Teraz nadchodzi zwielokrotniona kontynuacja - "Gorefikacje II".


--

„Gorefikacje„, pierwsza próba wprowadzenia do Polski horroru w najbardziej ekstremalnej postaci, pokazała, że nasi rodzimi autorzy są w stanie przesunąć granice tego, co można przelać na papier w najbardziej krwawe, groteskowe i przerażające rejony ludzkiej wyobraźni. Ale to był dopiero początek. Śmietanka polskiej grozy, tym razem ze wsparciem największych sław amerykańskiej literackiej ekstremy, powraca, by dotrzeć do najbardziej zwyrodniałych scenariuszy kryjących się w ludzkich sercach i umysłach – przekopując się po drodze przez całe stosy wnętrzności! „Gorefikacje II”, dwutomowa kontynuacja wypełniona po brzegi najmocniejszymi i najbardziej zaskakującymi opowieściami spod znaku hardcore horroru, to atak grozy, o jakiej wam się nie śniło – i słusznie, bo takie sny doprowadzają tylko do szaleństwa…

SPIS AUTORÓW
W pierwszy tomie „Gorefikacji II” zszokują was m.in.:
Edward Lee, John Everson, Ryan Harding, Charlee Jacob, Łukasz Radecki, Krzysztof T. Dąbrowski, Dawid Kain, Krzysztof Maciejewski, Rafał Kuleta, Sylwia Błach, Tomasz Siwiec, Paweł Mateja, Marek Grzywacz i Tomasz Czarny.

OKŁADKA
Kornel Kwieciński

DATA PREMIERY:
Tom Pierwszy – 01.03.2014
Wydaje.pl

FORMATY: PDF, EPUB, MOBI

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.facebook.com/tomaszczarnygore

http://wydaje.pl/e/gorefikacje

http://wydaje.pl/e/trylogia-gniewu2

Najnowsze wieści