Nadchodzą Gorefikacje 2

23.01.2014 | gorefikacje | underluk

Nadchodzą Gorefikacje 2

"Gorefikacje" były nawet udanym zbiorem brutalnych opowiadań, z których niewiele wynikało, ale trafiło się kilka perełek. Teraz nadchodzi zwielokrotniona kontynuacja - "Gorefikacje II".


--

„Gorefikacje„, pierwsza próba wprowadzenia do Polski horroru w najbardziej ekstremalnej postaci, pokazała, że nasi rodzimi autorzy są w stanie przesunąć granice tego, co można przelać na papier w najbardziej krwawe, groteskowe i przerażające rejony ludzkiej wyobraźni. Ale to był dopiero początek. Śmietanka polskiej grozy, tym razem ze wsparciem największych sław amerykańskiej literackiej ekstremy, powraca, by dotrzeć do najbardziej zwyrodniałych scenariuszy kryjących się w ludzkich sercach i umysłach – przekopując się po drodze przez całe stosy wnętrzności! „Gorefikacje II”, dwutomowa kontynuacja wypełniona po brzegi najmocniejszymi i najbardziej zaskakującymi opowieściami spod znaku hardcore horroru, to atak grozy, o jakiej wam się nie śniło – i słusznie, bo takie sny doprowadzają tylko do szaleństwa…

SPIS AUTORÓW
W pierwszy tomie „Gorefikacji II” zszokują was m.in.:
Edward Lee, John Everson, Ryan Harding, Charlee Jacob, Łukasz Radecki, Krzysztof T. Dąbrowski, Dawid Kain, Krzysztof Maciejewski, Rafał Kuleta, Sylwia Błach, Tomasz Siwiec, Paweł Mateja, Marek Grzywacz i Tomasz Czarny.

OKŁADKA
Kornel Kwieciński

DATA PREMIERY:
Tom Pierwszy – 01.03.2014
Wydaje.pl

FORMATY: PDF, EPUB, MOBI

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.facebook.com/tomaszczarnygore

http://wydaje.pl/e/gorefikacje

http://wydaje.pl/e/trylogia-gniewu2

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści