Horda na Polak Potrafi

15.02.2014 | polakpotrafi.pl | underluk

Horda na Polak Potrafi

"Horda" jest całkiem niezłym filmem, a teraz jej twórcy zbierają kasę na serial internetowy. Każdy z nas może wspomóc twórców w serwisie polakpotrafi.pl. Warto rzucić okiem.


Fabuła:
Ponad dekadę po ataku śmiercionośnej pandemii, cywilizowany świat popadł w ruinę. Ostatnim ludziom ze zdziesiątkowanej populacji nie udało się jednak odbudować naszej cywilizacji. Chaos i anarchia na ulicach zamienił się w błogą ciszę. Nie ma już realnego zagrożenia chorobą ponieważ zarażeni, nie mając pożywienia, w olbrzymiej większości wymarli. Człowiek przestał być istotą stadną, grupowe więzi międzyludzkie zanikły. Walka o przetrwanie ludzi z zarażonymi zmieniła w walkę człowieka z człowiekiem. Serial „Horda” opowiada o ludziach, którzy stracili już nadzieje na powrót do normalności i skupili się głównie na swoim „tu i teraz”. Jednak przypadkowych bohaterów, którzy nie mają ze sobą za wiele wspólnego, powoli zaczyna łączyć przeznaczenie.

Mnóstwo szczegółów i dodatkowych informacji znajdziecie na Polak Potrafi.

Horda Web Series

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści