Księga Wampirów w księgarniach

07.03.2014 | polter.pl | underluk

Księga Wampirów w księgarniach

Jeśli jesteście zmęczenie obrazem zniewieściałych wampirów, jakie ostatnio zawładnęły popkulturą, to może "Księga wampirów" przywróci wam wiarę w ten gatunek.


--

Tęsknisz za bezwzględnymi bestiami lub arystokratycznymi, lecz bezlitosnymi krwiopijcami? Pragniesz prawdziwej, gęstej i pachnącej człowiekiem krwi? Masz dość brokatowej popkulturowej papki? Wampir – to kiedyś brzmiało dumnie. Przywróćmy sens temu słowu i niech na nowo króluje bezpretensjonalna przemoc!

Księga Wampirów zabierze Cię na szaloną przejażdżkę przez najciekawsze wampirze historie – retro, high-end, postapo, klasyka czy satyra. Spotkasz tutaj zarówno wampiry uzbrojone w kły i pazury, jak i energetycznych cwaniaków. Wszystkie na równi prawdziwe i niebezpieczne.

Dwudziestu jeden zbuntowanych przeciwko dziwnym trendom autorów postanowiło na nowo zdefiniować obraz wampira. To już nie jest zakochany nastolatek...

Tytuł: Księga Wampirów
Autor: antologia
Wydawca: Studio Truso
Data wydania: 5 marca 2014
Liczba stron: 424
Oprawa: miękka
Format: A5
ISBN-13: 978-83-6396089
Cena: 39,99 zł

Księga wampirów

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści