Rook od Repliki

10.03.2014 | Replika | underluk

Rook od Repliki

Wydawnictwo replika już 2 kwietnia wypuści na naszym rynku nowe wydanie książki "Rook" Grahama Mastertona. Okładka prezentuje się znacznie zacniej niż w wydaniu np. Albatrosa.


--

Jim Rook jest nauczycielem języka angielskiego w szkole specjalnej. Wiele lat temu omal nie umarł na skutek powikłań po poważnym zapaleniu płuc. Od tego czasu posiada wyjątkowe umiejętności postrzegania zjawisk nadprzyrodzonych, a także komunikowania się z duchami.

W niniejszej książce Rook zmierzy się z potężnym czarownikiem voodoo – Umberem Jonesem, wujkiem jednego ze swych uczniów. Jones ma moc opuszczania swojego ciała i dokonywania diabelskich mordów pod postacią ducha. Powstrzymanie go będzie trudne, gdyż tylko Rook jest w stanie go zobaczyć.

Wraz z kilkoma uczniami z klasy specjalnej Jim przeżyje swoją pierwszą przygodę i rozpocznie kolejny po Manitou znamienny dla twórczości Grahama Mastertona cykl powieściowy, którego kolejne tomy wciąż powstają i cieszą się niemałą popularnością wśród czytelników!

Tytuł: Rook
Autor: Graham Masterton
Tytuł oryginału: Rook
Przekład: Zbigniew A. Królicki
ISBN: 978-83-7674-283-0
Wydanie: 1
Rok wydania: 2014
Wymiary: 145 x 205 mm
Liczba stron: 278
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: fantastyka i groza

Graham Masterton - Rook

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści