Już w czerwcu stawimy czoła Infekcji

19.05.2014 | Rebis | underluk

Już w czerwcu stawimy czoła Infekcji

Już 3 czerwca na półki krajowych księgarń trafi świeżutka powieść Grahama Mastertona pt. "Infekcja". Tytuł ukaże się nakładem wydanwnictwa Rebis.


--

Anna Grey jest epidemiologiem w szpitalu w St Louis i dzieli spokojne, dostatnie życie ze swoim życiowym partnerem, Davidem. Z kolei starzejący się Harry Erskine wciąż chce być beztroskim złotym chłopakiem. Mieszka na Florydzie i zarabia, przepowiadając przyszłość bogatym klientkom.

Ich losy niespodziewanie splotą się, gdy wspólnie przyjdzie im walczyć z zagrożeniem, którego źródła leżą w mrocznej historii Ameryki. Duchy Indian, wymordowanych przed wiekami, szykują bowiem współczesnym Stanom Zjednoczonym nieuchronną apokalipsę!

Graham Masterton ponownie oddaje do rąk czytelnika wciągającą powieść, która bawiąc, zmusza zarazem do poważnej refleksji nad kondycją współczesnego świata i nad koniecznością ponoszenia przez dzisiejsze pokolenia odpowiedzialności za błędy popełnione przez przodków.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach "Mayfair" i "Penthouse". W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy.

Autor: Graham Masterton
Tłumaczenie: Piotr Kuś
Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 6/2014
Tytuł oryginalny: Infection
Liczba stron: 368
Format: 135x215 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788378185536
Wydanie: I
Cena z okładki: 29,90 zł

Graham Masterton - Infekcja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści