Nowe wydawnictwo na rynku

25.06.2014 | facebook | underluk

Nowe wydawnictwo na rynku

Radical Press to nowe wydawnictwo na naszym rynku, które będzie wydawało m.in. horrory w formie papierowej, ebookowej i audiobooki. Na początek Masterton i Mort Castle.


Sami o sobie piszą tak:

"Jesteśmy nowoczesnym wydawnictwem otwartym na rozmaite gatunki literackie. Jesteśmy zdania, że inteligentny człowiek czyta wszystko, starając się poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania, jak i również dostarczyć sobie zwykłej, prozaicznej rozrywki. Dlatego w naszej ofercie znajdą się zarówno książki dla dzieci, jak i tylko dla dorosłych. Horrory i romanse, podręczniki, poradniki i książki naukowe.

Mamy świadomość rozwijającego się rynku i pilnie śledzimy wszelkie zmiany zachodzące w branży. Oprócz tradycyjnych książek proponujemy również wersje elektroniczne i audio.

W naszej ofercie znajdą się również multibooki i specjalne słuchowiska zrealizowane przy udziale znanych aktorów i reżyserów. W zanadrzu mamy też kilka innych niespodzianek.

W najbliższych planach wydawniczych mamy bestsellerową powieść Morta Castle „Przeklęte, bądź dziecię”, które ukaże się w wersji tradycyjnej, papierowej, jak również i w wersji audio i elektronicznej. Premierę przewidujemy na przełom lata i jesieni. Wtedy też planujemy wydać kontrowersyjną, nominowaną do Bram Stoker Award powieść Johna Eversona „NightWhere”.

W wersjach elektronicznych i audio zaprezentujemy też państwu jeszcze w tym roku niezwykle popularne poradniki seksualne Grahama Mastertona: „Magia Seksu” i „Magia Seksu II”, a latem i jesienią ukażą się słuchowiska będące adaptacjami klasycznych horrorów autora: „Manitou”, „Tengu” i „Wyznawcy płomienia”. Wkrótce też podamy więcej informacji o nadchodzących premierach, rozszerzającej się ofercie naszego wydawnictwa."


Czekamy na pierwsze pozycje.

Najnowsze wieści