Nowe wydawnictwo na rynku

25.06.2014 | facebook | underluk

Nowe wydawnictwo na rynku

Radical Press to nowe wydawnictwo na naszym rynku, które będzie wydawało m.in. horrory w formie papierowej, ebookowej i audiobooki. Na początek Masterton i Mort Castle.


Sami o sobie piszą tak:

"Jesteśmy nowoczesnym wydawnictwem otwartym na rozmaite gatunki literackie. Jesteśmy zdania, że inteligentny człowiek czyta wszystko, starając się poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania, jak i również dostarczyć sobie zwykłej, prozaicznej rozrywki. Dlatego w naszej ofercie znajdą się zarówno książki dla dzieci, jak i tylko dla dorosłych. Horrory i romanse, podręczniki, poradniki i książki naukowe.

Mamy świadomość rozwijającego się rynku i pilnie śledzimy wszelkie zmiany zachodzące w branży. Oprócz tradycyjnych książek proponujemy również wersje elektroniczne i audio.

W naszej ofercie znajdą się również multibooki i specjalne słuchowiska zrealizowane przy udziale znanych aktorów i reżyserów. W zanadrzu mamy też kilka innych niespodzianek.

W najbliższych planach wydawniczych mamy bestsellerową powieść Morta Castle „Przeklęte, bądź dziecię”, które ukaże się w wersji tradycyjnej, papierowej, jak również i w wersji audio i elektronicznej. Premierę przewidujemy na przełom lata i jesieni. Wtedy też planujemy wydać kontrowersyjną, nominowaną do Bram Stoker Award powieść Johna Eversona „NightWhere”.

W wersjach elektronicznych i audio zaprezentujemy też państwu jeszcze w tym roku niezwykle popularne poradniki seksualne Grahama Mastertona: „Magia Seksu” i „Magia Seksu II”, a latem i jesienią ukażą się słuchowiska będące adaptacjami klasycznych horrorów autora: „Manitou”, „Tengu” i „Wyznawcy płomienia”. Wkrótce też podamy więcej informacji o nadchodzących premierach, rozszerzającej się ofercie naszego wydawnictwa."


Czekamy na pierwsze pozycje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści