Zmienna pogoda i ciężkie życie w H1Z1

02.07.2014 | pssite.com | underluk

Zmienna pogoda i ciężkie życie w H1Z1

"H1Z1" to zmierzająca na PC i PlayStation 4 gra, w której będziemy starali się przetrwać w olbrzymim świecie, opanowanym przez zombie.


Najnowsze screeny z tej produkcji prezentują zimowe krajobrazy. W grze zaimplementowany zostanie system zmiany pogody, co na pewno wprowadzi nieco urozmaicenia do codziennej rozgrywki.

Jednocześnie ukazał się film prezentujący gameplay wraz z komentarzem jednego z twórców, z którego to możemy się dowiedzieć, że przeżycie w grze nie będzie takim banałem. Do rozwoju i zabezpieczenia się przed żywymi trupami będziemy musieli zbierać surowce. Np. drewno możemy uzyskać ze ściętych drzew, ale upadające drzewa wywołują sporo hałasu, który przyciągnie nie tylko zombie, ale także innych graczy, którzy mogą nas obrabować.

Ponadto warto także zaglądać do każdej dziury. Świat będzie spory, a żeby szybciej się po nim przemieszczać, warto skorzystać np. z samochodu. Ten jednak najprawdopodobniej nie będzie miał akumulatora, benzyny itp. Brakujące elementy możemy jednak znaleźć.

Więcej dowiecie się ze wspomnianego filmu.H1Z1 - screen 1
H1Z1 - screen 2
H1Z1 - screen 3
H1Z1 - screen 4

"H1Z1" będzie działać w modelu free-to-play. Gra na rynek trafi w przyszłym roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści