Zapowiedź Coś na Progu #10

01.08.2014 | Coś na Progu | underluk

Zapowiedź Coś na Progu #10

Po długim oczekiwaniu, wreszcie coś drgnęło w temacie dziesiątego numeru magazynu "Coś na progu". Mamy dla Was jego zapowiedź.


W jubileuszowym #10 wydaniu czasopisma "Coś na Progu" tematem przewodnim będą Szaleni Naukowcy. W numerze m.in. horror i groza z dawnych lat: Oni żyją Carpentera, Odrażający Dr Phibes Roberta Feusta, historia Wyspy doktora Moreau H.G. Wellsa, a także nietypowo o Frankensteinie i jego 50 twarzach. Będzie również artykuł o horrorcore i sylwetka znanej z filmów giallo Edwige Fenech.

Fanów komiksu zainteresuje niepublikowany dotąd w Polsce komiks na podstawie opowiadania E. A. Poego "Rękopis znaleziony w butelce", a także dwa polskie opowiadania grozy: Pawła Iwaniny i Tomasza Kaczmarka.

Fani Lovecrafta znajdą dla siebie artykuły na temat seksownej Lori Lovecraft, historii Arkham oraz o najlepszych aplikacjach i grach na systemy mobilne nawiązujących do mitologii Cthulhu.

Dodatkowo jak zawsze w "Coś na Progu" teksty popularno naukowe i antropologiczne, m.in.: o sekretach lobotomii oraz fenomenie listów Kuby Rozpruwacza.

Coś na progu #10 - okładka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści