Resident Evil 2 także doczeka się edycja HD?

07.08.2014 | ppe.pl | underluk

Resident Evil 2 także doczeka się edycja HD?

Wiemy już, że zbliża się do nas odświeżona wersja klasycznego "Resident Evil". Czyżby "Residnet Evil 2" także czekał taki los?


Na forum Capcomu pojawiła się informacja, że pod adresem www.ResidentEvil.com/2hd/ (strona już zniknęła, ale ktoś zapobiegawczy zrobił screen) trafiamy na obrazek zamieszczony poniżej. Sugeruje on jednoznacznie, że wersja HD "Resident Evil 2" jest w produkcji. Premiera we wrześniu 2015 roku.

Resident Evil 2 hd - Capcom screen

Żeby było ciekawiej, jeden z graczy pogrzebał na stronie Amazonu i... znalazł tam zapowiedź tej gry. Oczywiście pozycja szybko zniknęła z katalogu, ale podobnie jak w poprzednim przypadku, pozostał jej zrzut.

Residnet Evil 2 hd - Amazon screen

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że cała plotka to zwykła podpucha, ale nie ma co ukrywać, że gracze z chęcią przytuliliby odświeżoną trylogię w HD. Capcom na pewno zdaje sobie z tego sprawę i myślę, że wcześniej czy później odświeżona wersja tych gier trafi do graczy.

Czego sobie i Wam życzę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści