Atari przypomniało sobie o horrorach

02.09.2014 | polygamia.pl | underluk

Atari przypomniało sobie o horrorach

Atari przypomniało, że w swoim portfolio gier ma kilka horrorów. Tym samym jeszcze tej jesieni zagramy w takie pozycja jak "Alone in the Dark: Illumination" i "Haunted House: Cryptic Graves".


"Alone in the Dark: Illumination" to już szósta odsłona znanej serii. Akcja gry osadzona będzie w opuszczonym mieście Lorwich w stanie Virginia. Kiedyś miejscowość była przemysłowym centrum, teraz jest opuszczoną ruiną. Wszystkiemu winna jest powódź, ale co było jej przyczyną?

Co do rozgrywki wiadomo, że tytuł zaoferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, którzy będą mogli wcielić się w takie klasy postaci jak inżynier, łowca, wiedźma i medyk. Drużyna będzie miała do pokonania przed sobą cztery różne kampanie.

Co z trybem dla jednego gracza? Nikt nic o nim nie wspominał, ale patrząc na tradycję marki, raczej nie powinno go zabraknąć.O "Haunted House: Cryptic Graves" nie dowiedzieliśmy się niestety zbyt dużo. Będzie to pierwszoosobowy horror i... to właściwie byłoby wszystko, co wiemy. Jest zwiastun, ale nie zdradza on zbyt wiele, choć po tytule możemy się domyślać, że fabuła związana będzie z duchami.Obie gry trafią na PC jesienią.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści