Nowy Resident Evil rozegra się na wyspie

04.09.2014 | ppe.pl | underluk

Nowy Resident Evil rozegra się na wyspie

Terenem gry w zapowiedzianym w zeszłym tygodniu przez Capcom "Resident Evil: Revelations 2" będzie tajemnicza wyspa. Poznaliśmy także kilka innych szczegółów dotyczących tej produkcji.


Wszystkie informacje pochodzą od producenta gry Machisaka Kawata i jej reżysera Yasuhiro Anaba, którzy zdradzili co nieco magazynowi Famitsu. I tak oto wiemy, że przedstawione na teaserze bransoletki będą istotnym elementem fabuły:

"To najważniejszy element. Będzie to również kluczowy aspekt całej historii produkcji."

Jeżeli chodzi o teren gry to panowie wypowiedzieli się w ten sposób:

"Pierwszy Resident Evil odbył się w rezydencji i Revelations odbywa się na statku wycieczkowym, więc mamy wiele miejsc, które zostały ustawione w zamkniętych lokacjach. Revelation 2 zostanie umiejscowione na samotnej wyspie, gdzieś na odległym morzu. Chcielibyśmy stworzyć coś, co będziemy mogli nazwać „Wyspą Resident Evil”."

Dodajmy do tego obietnicę powrotu do korzeni i kształtuje się obraz gry, którą warto wypatrywać. Na koniec jeszcze, wspomniany wyżej teaser gry.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści