Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy

10.09.2014 | Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy | underluk

Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy

Festiwali grozy w naszym kraju cały czas jest za mało. Do tego szacownego grona dołącza Dolny Śląsk z Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy


--

4 października 2014 Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu (Rynek 58) organizuje Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy. Bezpłatna impreza poświęcona jest szeroko rozumianemu horrorowi. W programie m.in.: prelekcje, warsztat zombie survivalu, pokaz filmu „Strange Sounds” (z udziałem reżysera i producentki), spotkanie ze Stefanem Dardą oraz panel dyskusyjny. Wykłady prowadzą pasjonaci tematyki, jak np. Hannibal Smoke czy redaktorzy portalu Carpe Noctem. W trakcie trwania festiwalu będzie można w specjalnej „Martwej Strefie” kupić książki, zapoznać się z różnymi materiałami tematycznymi oraz napić się kawy i herbaty.

--

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym wydarzeniem, polecam obserwować profile organizatorów na Facebooku i Twitterze. Poniżej prezentujemy plakat, program i trailer festiwalu.

Horror Day - plakat

Horror Day - program

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści