Będzie serial oparty o Resident Evil

13.10.2014 | eurogamer.net | underluk

Będzie serial oparty o Resident Evil

Uniwersum "Resident Evil" nie poprzestanie na grach, filmach, komiksach itp. Jak się okazuje, już niedługo zombiaki przypuszczą szturm na nasze telewizory.


Serial "Resident Evil" jest już w fazie przygotowań, ale premiery nie powinniśmy oczekiwać wcześniej, niż po premierze najnowszego filmu kinowego. A ten jest opóźniony ze względu na ciążę Mili Jovovich, ale powinien ukazać się w kinach pod koniec przyszłego roku. Zatytułowany będzie "Resident Evil: The Final Chapter" (film, nie serial).

O samym serialu nie wiadomo nic, poza faktem jego powstawania. Nie wiemy ani jakie wątki będzie poruszał, ani jakich aktorów zobaczymy na ekranie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że będzie miał więcej wspólnego z grami niż filmami. Choć biorąc pod uwagę, że za serialem stoi wytwórnia Constantin Film, która bawi nas zombiakami w kinach, taka nadziej może okazać się płonna.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści