Wspomożecie pisarkę?

14.10.2014 | Aleksandra Zimnik | underluk

Wspomożecie pisarkę?

Debiutujący autorzy nie mają dziś łatwo. Dzięki takim serwisom jak polakpotrafi.pl możemy im nieco pomóc, a „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko” Aleksandry Zimnik wydaje się projektem, któremu warto pomóc.


--

Debiutująca autorka zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”. Mimo zainteresowania od strony wydawnictw, droga do wydania dzieła okazała się zawiła i skomplikowana, dlatego debiutantka odważyła się wziąć udział w projekcie PolakPotrafi.pl. W ten sposób pragnie uzbierać środki na współfinansowanie książki przy współpracy z profesjonalnym wydawnictwem.

Ideą portalu jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego.

Zapraszam do zapoznania się z projektem i zachęcam do jego wsparcia: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz


Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 r. w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Kobieta o wielu zainteresowaniach, wielu pasjach, która była m.in. przedsiębiorcą, stażystką w TVP Katowice, copywriterem, specjalistką ds. marketingu i mediów społecznościowych. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych, jak Szlachetna Paczka stowarzyszenia Wiosna. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów.

Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści