Wspomożecie pisarkę?

14.10.2014 | Aleksandra Zimnik | underluk

Wspomożecie pisarkę?

Debiutujący autorzy nie mają dziś łatwo. Dzięki takim serwisom jak polakpotrafi.pl możemy im nieco pomóc, a „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko” Aleksandry Zimnik wydaje się projektem, któremu warto pomóc.


--

Debiutująca autorka zaprasza Was w świat pełen magii, oniryzmu i fantazji znajdujący się w książce: „Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko”. Mimo zainteresowania od strony wydawnictw, droga do wydania dzieła okazała się zawiła i skomplikowana, dlatego debiutantka odważyła się wziąć udział w projekcie PolakPotrafi.pl. W ten sposób pragnie uzbierać środki na współfinansowanie książki przy współpracy z profesjonalnym wydawnictwem.

Ideą portalu jest crowdfunding czyli „wszystko albo nic”. Oznacza to, że tylko w przypadku uzbierania całkowitej kwoty, twórca projektu otrzyma wsparcie. Jeżeli nie uda mu się przekroczyć zadeklarowanego pułapu, pieniądze zostają zwracane na konto każdego wspierającego.

Zapraszam do zapoznania się z projektem i zachęcam do jego wsparcia: https://polakpotrafi.pl/projekt/sudaz


Aleksandra Zimnik (ur. 08.01.1990 r. w Myszkowie), absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale filologicznym. Kobieta o wielu zainteresowaniach, wielu pasjach, która była m.in. przedsiębiorcą, stażystką w TVP Katowice, copywriterem, specjalistką ds. marketingu i mediów społecznościowych. Ponadto wolontariusz udzielający się w takich akcjach dobroczynnych, jak Szlachetna Paczka stowarzyszenia Wiosna. Szczęśliwa żona i właścicielka dwóch kotów.

Sudaz – Twoje oczy mówią wszystko

Najnowsze wieści