American Horror Story otrzyma piąty sezon

15.10.2014 | filmweb.pl | underluk

American Horror Story otrzyma piąty sezon

Już wiadomo, że telewizja FX przedłuży serial "American Horror Story" o nowy, piąty już sezon. I nic w tym dziwnego skoro otwarcie czwartej serii, pobiło wszelkie rekordy stacji.


Pierwszy odcinek czwartego sezonu obejrzało 10 milionów widzów. Tym samym, dotychczasowy rekord należący do "Synów anarchii" został podniesiony poprzeczkę wyżej.

A o czym będzie piąty sezon? Tego oczywiście jeszcze nie wiemy, ale myślę że jeśli chodzi o motyw przewodni możemy spać spokojnie. Były duchy, był psychiatryk, były wiedźmy i było przerażające wesołe miasteczko. Jak dla mnie, przyszedł czas na mordercze klauny z kosmosu.

Nie wiadomo jednak, czy w piątym sezonie wystąpi Jessika Lange, która jest niekwestionowaną królową "American Horror Story". Aktorka już wcześniej zapowiedziała, że po czwartej serii odchodzi i zamierza się trzymać swojej decyzji. Producenci cały czas prowadza z nią rozmowy i pozostaje mieć nadzieję, że uda im się dojść do porozumienia.

Piąty sezon wystartuje w październiku 2015 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści