Outlast 2 w produkcji

24.10.2014 | bloody-disgusting.com | underluk

Outlast 2 w produkcji

"Outlast 2 powstaje. I chyba nic w tym dziwnego bo jedynka wypadła całkiem nieźle i kontynuacja była tylko kwestią czasu. Teraz mamy potwierdzenie, że gra jest w produkcji.


Sequel nie będzie wprowadzał żadnej rewolucji, a skupi się raczej na ewolucji doznań jakie towarzyszyły graczom podczas przechodzenia "Outlast". Nadal będziemy mieć do czynienia z survival-horrorem, w którym od walki z wrogiem ważniejsze jest jego unikanie.

Fabuła kontynuacji rozegra się w tym samym uniwersum, co oryginał i prawdopodobnie zajrzymy na chwilę do Mount Massive Asylum, co sugeruje przeniesienie miejsca akcji z psychiatryka w jakieś inne miejsce. Jakie? Tego jak i dokładniejszego zarysu scenariusza nie wiemy bo zaskoczenie jest jednym z głównych składników tego typu produkcji, więc nic w tym dziwnego, że twórcy nie zdradzają zbyt wiele.

A to co wiemy, wiemy dzięki wywiadowi jaki przeprowadził serwis bloody-disgusting.com ze współzałożycielem studia Red Barrels, które to popełniło "Outlast".

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści