Anioł Śmierci - informacja prasowa

10.12.2014 | i-film.eu | underluk

Anioł Śmierci - informacja prasowa

"The Woman in Black: Angel of Death" czyli kontynuacja niezłej "Kobiety w czerni" wejdzie do polskich kin pt. "Anioł śmierci".


--

Hollywood pokochało nawiedzone domy. W ostatnich latach producenci prześcigają się w produkcjach horrorów z gatunku „haunted house“. Po sukcesach takich filmów jak „Naznaczony 2“, który zarobił 161 mln $, „Kobieta w czerni“ (127 mln $) „Obecność“ (318 mln $) czy„Annabelle“ (252 mln $), nikt już nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach w kinie rządzi klasyczny film grozy. Opuszczone domostwa, demoniczne zabawki, tajemnicze odgłosy i legenda, która napawa strachem okolicznych mieszkańców, to elementy, które pojawiają się w najbardziej kasowych horrorach ostatnich lat. Już niebawem, 20 lutego do kin wejdzie „Anioł Śmierci“. Zobaczcie zwiastun!Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu.
Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach.

W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu.

Aby ocalić dzieci obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i… Aniołem Śmierci.

W rolach głównych: Helen McCrory (Harry Potter i Insygnia Śmierci cz I i II, Harry Potter i Książę Półkrwi, Królowa), Jeremy Irvine (Droga do zapomnienia, Wielkie nadzieje, Czas wojny), Phoebe Fox (Jeden dzień).

ANIOŁ ŚMIERCI
tytuł oryginalny: The Woman in Black: Angel of Death
premiera: 20 lutego 2015
gatunek: horror/thriller
reż.: Tom Harper
produkcja: Wielka Brytania

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli podobają Ci się zamieszone materiały albo chcesz po prostu wesprzeć jakoś działalność strony, będzie mi bardzo miło, jeśli dorzucisz się do kawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowsze wieści