Anioł Śmierci - informacja prasowa

10.12.2014 | i-film.eu | underluk

Anioł Śmierci - informacja prasowa

"The Woman in Black: Angel of Death" czyli kontynuacja niezłej "Kobiety w czerni" wejdzie do polskich kin pt. "Anioł śmierci".


--

Hollywood pokochało nawiedzone domy. W ostatnich latach producenci prześcigają się w produkcjach horrorów z gatunku „haunted house“. Po sukcesach takich filmów jak „Naznaczony 2“, który zarobił 161 mln $, „Kobieta w czerni“ (127 mln $) „Obecność“ (318 mln $) czy„Annabelle“ (252 mln $), nikt już nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach w kinie rządzi klasyczny film grozy. Opuszczone domostwa, demoniczne zabawki, tajemnicze odgłosy i legenda, która napawa strachem okolicznych mieszkańców, to elementy, które pojawiają się w najbardziej kasowych horrorach ostatnich lat. Już niebawem, 20 lutego do kin wejdzie „Anioł Śmierci“. Zobaczcie zwiastun!Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu.
Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach.

W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu.

Aby ocalić dzieci obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i… Aniołem Śmierci.

W rolach głównych: Helen McCrory (Harry Potter i Insygnia Śmierci cz I i II, Harry Potter i Książę Półkrwi, Królowa), Jeremy Irvine (Droga do zapomnienia, Wielkie nadzieje, Czas wojny), Phoebe Fox (Jeden dzień).

ANIOŁ ŚMIERCI
tytuł oryginalny: The Woman in Black: Angel of Death
premiera: 20 lutego 2015
gatunek: horror/thriller
reż.: Tom Harper
produkcja: Wielka Brytania

Najnowsze wieści